Muzyczna majówka WCK

Każdy z nas z niecierpliwością czeka na ciepłe weekendy majowe. Udana majówka kojarzy się ze słońcem, odpoczynkiem, muzyką i dobrą zabawą. Włocławskie Centrum Kultury po raz kolejny zapewni mieszkańcom swojego regionu pełną atrakcji imprezę plenerową.

Włocławska majówka to impreza dla wszystkich pokoleń – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Podczas imprezy włocławianie oraz mieszkańcy regionu będą mieli okazję obejrzeć i posłuchać działających w WCK zespołów tanecznych i muzycznych. Na scenie zaprezentują się zespoły tańca nowoczesnego, klasycznego, hip-hopu, folklorystycznego oraz zespoły grające różne gatunki muzyczne.

Oprócz pokazów tanecznych i muzycznych podopiecznych Włocławskiego Centrum Kultury na scenie będzie można również zobaczyć prawdziwe gwiazdy. Podczas majówki odbędą się koncerty zespołów takich jak: Poparzeni kawą trzy, Hamak i Guma. Poparzeni kawą trzy to formacja, w której usłyszeć można bębny Wojtka Jagielskiego, gitary dziennikarzy RMF FM i Radia Zet, a także saksofon Jacka Kreta. Muzyka zespołu to mieszkanka rocka, punka i swingu okraszona ostrymi tekstami Rafała Bryndala.

Organizatorzy zapewniają również dodatkowe atrakcje dla dzieci i młodzieży – konkursy oraz zabawy na placu zabaw. Aby tradycji stało się zadość, na majówce musi pojawić się grill i pełen wybór smakołyków kojarzących się z wiosennym piknikiem.

Zeszłoroczna frekwencja wskazuje na to, że naprawdę warto się tam pojawić.

Impreza odbędzie się 14 maja 2011, w Parku Henryka Sienkiewicza, o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Działy:

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Działy BiK w podróży Maj 2011 Muzyczna majówka WCK