Gitary na start czyli Muszla Fest 2012 Konkurs

Jednym z powodów starań o CO ROCK BYDGOSZCZ FESTIWAL było niezmienne przekonanie o tym, że przemysłowo-osiedlowa Bydgoszcz, a poniekąd cały region kujawsko-pomorski, to niekończące się pole kwitnącej, gitarowej, muzycznej kultury. Tak jest w istocie, skoro na zeszłoroczny konkurs Muszla Fest zgłosiło się prawie trzy dziesiątki zespołów i wiemy, że zainteresowanych formułą konkursu zespołów z pogranicza punk rocka, metalu czy wszelakich odmian gitarowej wirtuozerii jest w regionie całe mnóstwo.

Z początkiem maja b.r. Rebel Music Bdg proponuje, wzorem lat poprzednich, otwartą formułę konkursu dla zespołów/wykonawców, uprawiających autorską sztukę gitarowych dźwięków, tym bardziej, że mamy w tym roku okazję celebrować wspólnie z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy dziesiątą edycję wrześniowego festiwalu Muszla Fest. I chociaż nie jest to wydarzenie na skalę dużej, otwartej imprezy masowej dla tysięcy uczestników ale nasz lokalny fest, to tym bardziej dla wiernej, wielopokoleniowej publiczności warto organizować raz do roku tego typu święto muzyki w fantastycznych okolicznościach przyrody Parku Ludowego im. Wincentego Witosa.

Za pośrednictwem naszej można zapoznać się z regulaminem konkursu, a dla zdecydowanych zespołów/wykonawców podajemy informację, że formularz zgłoszeniowy i podpisany regulamin konkursu wraz z płytą CD można przesyłać do 31 maja b.r. na pocztowy adres MCK podany poniżej.

Ogłoszenie zakwalifikowanych do koncertu konkursowego zespołów nastąpi 4 czerwca b.r., a koncert konkursowy odbędzie się na sali widowiskowej MCK 14 czerwca b.r.

Podobnie jak w latach ubiegłych niezależne jury złożone z przedstawicieli bydgoskich kręgów muzycznych wręczy nagrody i wyróżnienia, a także wybierze zwycięzców konkursu na wrześniowy koncert Muszla Fest 2012, który odbędzie się 8 września b.r. na scenie muszli koncertowej w Parku im. W. Witosa w Bydgoszczy.

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do zobaczenia na koncertach!

Więcej informacji z dziesięciu lat festiwalu Muszla Fest na stronie www.muszlafest.pl.

 


Adres, na który należy wysłać formularz zgłoszeniowy, podpisany regulamin konkursu oraz płytę CD:

Marek Maciejewski / MuszlaFest 2012 Konkurs

Miejskie Centrum Kultury

ul. Marcinkowskiego 12-14

85-056 Bydgoszcz 


Działy:

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Wydania Kwiecień 2012 Gitary na start czyli Muszla Fest 2012 Konkurs