Kino Orzeł drzwi otwarte [15.04.2012]

Jeśli chcesz zobaczyć jak działają projektory analogowe, dzięki którym możemy oglądać filmy z taśm 35 mm czy wysokiej klasy projektory cyfrowe wykorzystywane coraz częściej do projekcji filmów premierowych przyjdź w niedzielę, 15 kwietnia między godziną 14.00 a 16.00 do Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12. Właśnie tego dnia dla wszystkich zainteresowanych otworzymy podwoje studyjnego Kina Orzeł!!!

Od 17 marca mamy w Bydgoszczy długo wyczekiwane kino studyjne z prawdziwego zdarzenia. Po niemal dekadzie w Miejskim Centrum Kultury zostało uruchomione Kino Orzeł. Od tego czasu najnowocześniejsza sala kinowa w regionie działa bardzo prężnie. Od ponad miesiąca możemy oglądać na naszym ekranie specjalnie wyselekcjonowane premiery kinowe, festiwale filmowe, konferencje naukowe, poważne i mniej poważne rozmowy o filmach i nie tylko.

Dla wszystkich bydgoszczan postanowiliśmy umożliwić pełne zwiedzanie kina łącznie możliwością zajrzenia do kabin projekcyjnych, kulis i wszelkich zakamarków, które zazwyczaj nie są udostępniane osobą postronnym.

 ZAPRASZAMY.

Działy:
BIK

BIK

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Wydania Kwiecień 2012 Kino Orzeł drzwi otwarte