MCK Ferie: Mobilne / Ciekawe / Kreatywne

MCK Ferie: Mobilne / Ciekawe / Kreatywne Fot.: Kuba Ignasiak

Zapraszamy na pierwsze Ferie MCK, które będą:

M jak MOBILNE – Zajęcia odbywać się będą we wszystkich przestrzeniach Miejskiego Centrum Kultury

Będziemy spotykać się w: PIANOLI / na piętrze kamienicy przy ul. Batorego 1/3 / w PAŁACU NOWYM w Ostromecku / ruszymy także w miasto...

A po WIELKIM OTWARCIU zaprosimy dzieci i młodzież do siedziby MCK przy ul. Marcinkowskiego 12-14.

C jak CIEKAWE – Uwaga! Przygotujcie się na codzienną potężną dawkę emocji. „Wpuścimy Was w kanał” podczas odkrywania nikomu nieznanych tajemnic Kanału Bydgoskiego. Przeniesiemy „Cztery pierzeje Starego Rynku” na ściany jednego ze specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeń. Zaprosimy Was do „Laboratorium młodego badacza”, gdzie odkryjemy tajemnice naszych umysłów w trakcie eksperymentów. Odwiedzimy także „Pracownię Mistrza Leona” i zgłębimy tajniki sztuki malarskiej. Wybierzemy się w magiczną „Podróż balonem” i zajrzymy do „Magicznego pudełka”. Ponadto przypomnimy magiczne polskie filmy dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć warsztatowych dotkniemy tematyki teatru, filmu, sztuki… a także nauki.

K jak KREATYWNE – podczas ferii stawiamy na kreatywność i innowacyjność. W czasie warsztatów uruchomimy wszystkie zmysły, damy możliwość wyrażenia siebie w mowie, ruchu, geście, rysunku i śpiewie. Wspólnie odkryjemy nowe pokłady naszej wyobraźni.

Ciii… Więcej nie zdradzimy! Startujemy już 13 lutego!


Zajęcia w postaci warsztatów tematycznych odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w siedzibach MOK/MCK. Ofertę ferii kierujemy do różnych grup wiekowych. Na zajęcia zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i indywidualnego odbiorcę. Szczegóły znajdziecie naszej stronie internetowej oraz plakatach.

Działy:
BIK

BIK

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Start