Muszla Fest 2015 – KONKURS

Muszla Fest 2015 Muszla Fest 2015

Muszla Fest 2015 zbliża się wielkimi krokami. Nie tylko one są zresztą wielkie, bo zmiany, które szykują dla Was organizatorzy, czyli Rebel Music Bdg i Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, z pewnością zaskoczą niejednego muszlowego fana. 

Już dziś wiemy, że na tegorocznej Muszli na pewno pojawią się takie składy giżycki Bachor, czy toruńska Butelka, która z pewnością zrekompensuje swą nieobecność na muszlowej scenie w zeszłym roku, spowodowaną nieprzychylnym, jak zwykle, losem. Swe jubileusze, czyli sceniczne 25-lecie świętować będą w Myślęcinku dwa lokalne składy, czyli pilski Alians i bydgoska Schizma. Z Krakowa przyjedzie do nas Inkwizycja oraz metalowcy z formacji Drown My Day. Stawkę (na dziś) zamykają instrumentaliści z Tides From Nebula, prawdziwi rock'n'rollowcy z formacji Luxtorpeda, dwa stołeczne, choć różne stylistycznie składy, czyli Lostbone i The Lowest, pochodząca z Berlina ska-formacja o włoskich korzeniach – The Offenders oraz miłujący się w japońskiej stylówie, paryscy hardcore’owcy ze składu Rise of The Northstar. Kolejnych wykonawców ujawniać będziemy na bieżąco. Póki co ogłaszamy oficjalny start muszlowego Konkursu.

KONKURS

Zasady są proste: na oficjalnej stronie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy (www.mck-bydgoszcz.pl), w wiadomości dotyczącej muszlowego konkursu znajdziecie 2 aktywne linki z Kartą Zgłoszenia i Regulaminem Konkursu Muszla Fest do pobrania. Oba pliki należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści maila należy umieścić trzy autorskie nagrania zespołu/wykonawcy w postaci aktywnych linków, pod którymi znajdują się utwory do odsłuchu. Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca 2015. Po tym dniu, jak co roku, zbierze się niezależne jury, które spośród nadesłanych propozycji wybierze trzy najciekawsze składy, które zaprezentują się muszlowej publiczności podczas koncertu konkursowego. Odbędzie się on pierwszego dnia festiwalu – 21 sierpnia 2015 roku na „małej scenie”. Wśród tegorocznych nagród wymienić należy dwie najważniejsze – tę od Rebel Music Bdg, czyli możliwość zagrania na dużej scenie dnia następnego (22 sierpnia 2015) oraz tę od MCK, czyli darmową opcję nagrania płyty w A\V Studio Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Jest, więc o co walczyć, szczególnie, że sprzętowych nagród pobocznych również nie zabraknie. Listę wykonawców, którzy zagrają podczas koncertu konkursowego ogłosimy do końca czerwca br.

Na koniec warto wspomnieć, że kontynuując tradycję roku poprzedniego, również i tym razem zachęcamy młodych wykonawców z całego świata do wzięcia udziału w konkursie. Granice miasta, województwa, czy kraju nie są już żadnym ograniczeniem. Jedynym ograniczeniem jest Wasza kreatywność!

W tym miejscu nie pozostaje nam nic innego jak tylko zachęcić Was słowami: WIOSŁA W DŁOŃ, A NAGRANIA NA MAILA! :)

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Z rockowymi pozdrowieniami
Rebel Music BDG / MCK Bydgoszcz

Działy:

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Działy BiK w podróży Kwiecień 2015 Muszla Fest 2015 – KONKURS