Wielki Mecz Impro: Teatr Improv Ab Ovo i Teatr Improwizowany wymyWammy – urodzinowy pokaz improwizacji teatralnej

19:00, sobota, 07 grudnia 2013

Jedyny bydgoski teatr improwizowany ma już rok! wymyWammy, czyli sześć dziewczyn, które zakochały się w pochłniającej, fascynującej sztuce impro, spotkało się pod koniec 2011 roku, by po roku warsztatów i prób dać pierwszy występ w Kawiarni Szpulka Miejskiego Centrum Kultury. Od tamtego czasu, obok regularnych występów w Bydgoszczy, wymyWammy gościło w Toruniu, Łodzi, Opolu a także na ogólnopolskich festiwalach teatralnych. Proces rozkochiwania ludzi w improwizacji został rozpoczęty i nic nie ma szans go postrzymać. W impro jest moc. Jesteście wy, jesteśmy my, dajemy Wam, dostajemy my. wymyWammy!

Na swoje urodziny sprawiłyśmy sobie i Wam piekny, inspirujący prezent – zaprosiłyśmy Teatr Improv Ab Ovo. Marzy nam się, byśmy tę urodzinową paczkę otworzyli razem. Przygotujcie się na wielką porcję improwizacji w wykonaniu gości i gospodarzy przyjęcia. Reżyseria, rzecz jasna, leży po Waszej stronie.

Ab Ovo:

Jest kwiecień 2010 roku – Katarzyna Michalska – zwana później Matką Założycielską budzi się pewnego poranka zlana potem. Czuje że w jej ciele,umyśle a nawet włosach koloru blond – zalęga się wirus – wirus impro. Jedynym wyjściem pozostaje przekazanie wirusa dalej.
I tak chwilę później – kwietniową porą wylęga się grupa improwizacyjna AB OVO.
Działa na terenie Konstancina-Jeziorna, gdzie pod łaskawymi skrzydłami dyrekcji Konstancińskiego Domu Kultury rozwija swoje nowe umiejętności, ale w głowach członków grupy już dawno jest postanowione – teatr AB OVO pozyska nowych fanów impro na terenie całego kraju. Publiczność rządząca spektaklem grupy czuje, że ma władzę i korzysta z niej. Uśmiech satysfakcji nie schodzi jej z twarzy jeszcze kilka godzin po występie.

Kino Orzeł - logo200p

Jesteś tutaj: Działy Książka Spektakle Wielki Mecz Impro: Teatr Improv Ab Ovo i Teatr Improwizowany wymyWammy – urodzinowy pokaz improwizacji teatralnej